• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Позакласні заняття

Позакласні заняття

/Files/images/img_home.jpgВиховна система закладу освіти – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Пріоритетним у виховній роботі закладу є:

  • реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;
  • залучення молоді до національної та світової культури;
  • збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;
  • виховання патріотизму, громадських якостей особистості;
  • забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Для реалізації цих завдань розроблений план виховної роботи закладу освіти та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичного об’єднання класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

До 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського.

З метою вшанування пам'яті видатного педагога Василя Олександровича Сухомлинського в школі у жовтні було проведено місячник, присвячений 100-річчю з дня його народження.

/Files/images/DSC04195.JPG

Зустріч із воїном - афганцем.


/Files/images/DSC03746.JPG

Відповідно листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 08.02.2013 року № 608/0/211/-13 « Про підготовку та проведення у 2013 році заходів з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав» 15 лютого в школі було проведено єдиний урок мужності на тему « Простим героям - честь і слава».

Проведено зустріч із воїном – афганцем, підполковником Іващенком Володимиром Іллічем. Вчитель історії Яковенко А. Г. розповів про причини та наслідки війни в Афганістані, Чехословаччині, участь в ній наших земляків. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять полеглих.

Звучали пісні на афганську тематику. Діти з цікавістю слухали розповідь

земляка , кавалера ордена Червоної Зірки та бойових медалей Іващенка В. І.

про його участь в афганській війні.

Оформлено бібліотечну виставку «Миротворча місія України».

Кiлькiсть переглядiв: 832

Коментарi